Darmowa dostawa od 500 zł
14 dni na zwrot

Bluzy medyczne ze streczem

Bluzy medyczne ze streczem- co to takiego?

Doświadczone Panie pracujące w branży opieki zdrowotnej czy branży beauty wiedzą jak ważną dla nich cechą jest elastyczność materiału ubrań w których pracują. Nic więc dziwnego, że obserwujemy trend zwyżkowy w poszukiwaniu ubrań odzieży medycznej ze streczem. Reasumując słowo “strecz” oznacza, dużą rozciągliwość materiału, która ma zapewnić swobodę ruchu podczas intensywnych dni w pracy. Bluzy medyczne ze streczem zapewniają komfort i wygodę. Szczególnie w placówkach w których, nie można się nudzić a dzień pracy jest naprawdę intensywny.

Bluzy medyczne ze streczem - wybieramy idealny materiał

Czy istnieje idealny materiał do stworzenia bluzy medycznej ze streczem? Odpowiedź nie jest jednoznaczna i taka sama dla każdego. Musisz wybrać pomiędzy materiałami naturalnymi, składającymi się z mieszanki z elastanem czy poliestrem oraz materiałami sztucznymi czyli np. samym poliestrem z elastanem. Najważniejszym czynnikiem jest fakt, że za funkcje streczu odpowiada w składzie elastan. Im większy jest jego udział tym większą rozciągliwość będzie miała bluzka.

Zatem musisz znać swoje preferencje co do pozostałego składu bluzy medycznej. Jeśli lubisz materiały bardziej naturalne takie jak np. bawełna czy wiskoza to polecamy kolekcje naszej marki. Bazujemy na materiałach pochodzenia naturalnego, dodajemy w czasie produkcji włókna poliestrowe do zachowania trwałości naszych bluz medycznych ze streczem oraz elastanu aby zapewnić ich rozciągliwość i niezawodność. Dzięki takiej kombinacji, tworzymy bluzy wyjątkowe, bo naszą misją jest tworzenie dla naszych klientek najlepszej odzieży medycznej.

Cena bluzy medycznej ze streczem

Ceny bluzy medycznej ze streczem są bardzo zróżnicowane. Pamiętaj, że funkcja rozciągliwości będzie zwykle dodatkowo płatna. Jak już wiesz, skład bluzy musi zawierać elastan. Producent ma obowiązek podać procentowy udział tego składnika. Rekomendujemy zakres w przedziale 5-10% składu elastanu w całościowym składzie materiału. Zakres cen bluz ze streczem zaczyna się od ~159 zł a kończy w okolicach ~ 279 zł. Im tańsza bluzka tym większe prawdopodobieństwo, że jest to mieszanka poliestru z elastanem. Jeśli zaś cena jest w górnych widełkach zwykle jest to mieszanka wiskozy, poliestru i elastanu. W naszej firmie skupiamy się na jakości materiałów i ich trwałości, dlatego wybierając nasze bluzy, wiesz że stawiasz na najlepszy możliwy wybór na rynku. Naturalne materiały, wysoka zawartość funkcji streczu i elegancki wygląd. Wypróbuj nasze bluzy i sprawdź jak komfortowo możesz się poczuć..

Odbierz 5% rabatu

na swój pierwszy scrubs od S4W

Dołącz do klubu Scrubs4Women

Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Scrubs 4 Women prowadzącą działalność pod firmą OPTIMUM MH SP. Z O.O z siedzibą ul. Beskidzka 44/16, 41-500 Chorzów (NIP: 6272776137) w celach marketingowych, w tym w celu realizacji usługi wysyłania Newslettera na podany przeze mnie adres e-mail. Więcej informacji w polityce prywatności.

Bluza medyczna damska – Scrubs Tulip magenta
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.
Dowiedz się więcej
Ten produkt jest wyprzedany Podaj swój adres e-mail, aby otrzymać powiadomienie, gdy ten produkt będzie ponownie dostępny.
You need to Login for joining waitlist.